Kurucumuz Fikret Dalkıran’ın en büyük sermayemiz olan mühendislik bilgisi ve deneyimiyle BOSCH REXROTH Türkiye’nin ilk “Ana Bayisi” olarak 1992 yılında yolculuğumuza başladık. Sektörde yenilik ve değişimin öncüsü olmayı hedefleyerek attığımız adımlarımızla kuruluşumuzdan kısa bir süre sonra sektöre yön veren bir firma haline geldik. Yurt içi ve yurt dışında özel ve öncü projelere imza attık ve  güven ile inşa ettiğimiz HİPAŞ Mühendislik Kültürünü piyasada öncelikli tercih haline getirdik.

Öncelikle kendi projelerimizde kullanmak amaçlı başladığımız, sonrasında temsilcisi olarak yola çıktığımız sektörümüz için bugün vazgeçilmez konumda olan birçok Avrupa menşeli önemli markanın da Türkiye “tek yetkili satıcı” sı olarak yolumuza devam ediyoruz.

2017 yılında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan aldığımız onayla Türkiye’ nin 52. Tasarım Merkezi’ni kurduk. 40 yılı aşkın mühendislik tecrübemiz ile büyük projelerde yüksek akıl ve itici güç konumunda, keşiften devreye almaya kadar en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışıyor, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına yaratıcı fikirler ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunarak mükemmel müşteri deneyimini yaratmayı amaçlıyoruz.

Türkiye ve dünyanın dört bir yanına uzman ekibimizle müşteriye özel yakın temas destek sağlıyor ve HİPAŞ şemsiyesi altında gerçekleştirilen her çalışmayı aynı yaklaşımla ve titizlikle ele alıyoruz. 

Güvenilirlik ve sürdürülebilirlikten oluşan değerlerimizle, HİPAŞ Ailesi olarak sürekli eğitim, sürekli iyileştirme, yenilenen bilgi, müşteri odaklılık, açıklık, ileri görüşlülük ve en yeni teknolojilerin kullanımı ilkeleriyle, kurum kültürümüzü koruyarak sektördeki öncülüğümüzü sürdürmeyi kendimize görev ediniyoruz. 

Mükemmellik arayışındaki yolculuğumuzu hız kesmeden sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Sektörünün vazgeçilemez çözüm ortağı olmak

Misyonumuz

Akışkan ve Tahrik teknolojilerini, 40 yılı aşkın deneyimimiz, sürekli genişleyen tecrübeli ve genç ekibimiz, kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile iş ortaklarımıza sunmak.

Kalite Politikası

HİPAŞ HİDROLİK PNÖMATİK SAN ve TİC A.Ş. hizmetlerini; müşteri odaklılık, açıklık, en yeni teknolojiler, en üstün meslek standartları, sürekli eğitim, iyileştirilen kalite, yenilenen bilgi, deneyim, güvenilirlik prensipleriyle yerine getirir.